Перевірити працездатність аудіо-входу ACC2

Re: Перевірити працездатність аудіо-входу ACC2

Сообщение rival28 » Вс июл 29, 2018 11:10 am

rival28 писал(а):
Prof писал(а):Якщо керування приймання/передача виконується через ногу 9, то мікрофон вимикається й вмикається вхід від 11-ї ноги (та її землі на 12-й нозі)......тільки саджати на землю ногу 9...........

якщо в конекторі закоротит ногу 9 на землю - працювати буде? Якщо знадобиться голос то витикнути асс2.....



не працює -
на передачу трансівер стає - не знаю як це сталося в перший раз, але тепер заземлений 9 пін не дає стати на передачу
модулюючого сигналу немає
з передачі трансівер вже не знімається, на приймання не переходить

думаю далі, враження таке що десь по входу в асс2 якась трабла

продовження

якщо нога 9 на землі
не стає трансівер на передачу тангентою і кнопкою Send

якщо відключити ногу 9 від землі то управління трансівером відновлюється

перебрва всі варіанти сигналів RTS DTR в інтерфейсі САТ - позитивного результату не отримав
Аватара пользователя
rival28
Завсегдатай
 
Сообщения: 269
Зарегистрирован: Ср июл 09, 2014 10:02 pm
Откуда: Україна
Благодарил (а): 32 раз.
Поблагодарили: 13 раз.
CB позывной: 315LR135
Р/л позывной: UT3UKX
Имя: Сергій
Аппаратура: sw2011rdx

Re: Перевірити працездатність аудіо-входу ACC2

Сообщение rival28 » Вс июл 29, 2018 2:18 pm

поки що подав сигнал на мікрофонний вхід на передній панелі, замість тангенти, мене чують.

але щось треба робити....
Аватара пользователя
rival28
Завсегдатай
 
Сообщения: 269
Зарегистрирован: Ср июл 09, 2014 10:02 pm
Откуда: Україна
Благодарил (а): 32 раз.
Поблагодарили: 13 раз.
CB позывной: 315LR135
Р/л позывной: UT3UKX
Имя: Сергій
Аппаратура: sw2011rdx

Re: Перевірити працездатність аудіо-входу ACC2

Сообщение Prof » Вс июл 29, 2018 3:58 pm

rival28 писал(а):ото ж я чую голоси в ефірі коли в фт8 - здається народ не знає що в них мікрофони працюють під час передачі

Треба просто купувати нормальні трансивери Kenwood'и та читати манули до них, якщо щось не є зрозуміло, бо функціонал багатий, а тому яким би керування не було простим й інтуїтивним, все одно про багато що простіше прочитати, щоб зрозуміти, як воно працює, аніж намацувати методом спроб та помилок. ;)

rival28 писал(а):не працює -
на передачу трансівер стає - не знаю як це сталося в перший раз, але тепер заземлений 9 пін не дає стати на передачу

Заземлений пін 9 ставить трансивер на передачу, перемикає вхід з мікрофона на ACC2 й блокує керування передачею з мікрофона або CAT командою. Якщо від'єднати пін 9 від землі, трансивер повернеться на приймання та відновиться можливість керування перемиканнями приймання/передача з мікрофона або CAT командою.

rival28 писал(а):модулюючого сигналу немає

На які піни він подається? Може треба рівні підлаштувати та/або чутливість на ACC2?

rival28 писал(а):з передачі трансівер вже не знімається, на приймання не переходить

Незрозуміло.

rival28 писал(а):якщо нога 9 на землі
не стає трансівер на передачу тангентою і кнопкою Send

Звісно, що так й має бути.

rival28 писал(а):якщо відключити ногу 9 від землі то управління трансівером відновлюється

Так, це нормально, так й має бути.

rival28 писал(а):перебрва всі варіанти сигналів RTS DTR в інтерфейсі САТ - позитивного результату не отримав

З RTS або DTR береться логічна одиниця, яка через транзистор або оптопару керує рівнем на піні 9 роз'єму ACC2, саджаючи пін 9 на землю, або відриваючи його від землі. Самі по собі RTS або DTR для керування трансивером не використовуються, там тільки TXD, RXD та GND.

rival28 писал(а):поки що подав сигнал на мікрофонний вхід на передній панелі, замість тангенти, мене чують.

Не серйозно, але хоч щось.

rival28 писал(а):але щось треба робити....

Треба робити інтерфейс для цифри. Або купити готовий.

Неможливість перемикання приймання/передача CAT командою при роботі цифрою наочна й логічна, тому що саме інтерфейс для цифри має визначати, коли передавати, тимчасово відсікаючи мікрофон й блокуючи інші способи керування, а коли приймати, але ж інтерфейс не потребує для своєї роботи CAT (всі налаштування задає оператор р/ст сам або вручну, або CAT командою від окремої програми, що з цифрою може ніяк не бути пов'язаною), тому все, що під'єднується до ACC2, не підтримує (не має обов'язково підтримувати) CAT за відсутністю потреби, але має обов'язково підтримувати перемикання просто логічним рівнем, тому що за відсутності CAT то є єдиний спосіб. Звісно, сучасні програми для цифри також мають й CAT функціонал і його дуже зручно використовувати, але навіть в них потік даних CAT є відокремлено від керування передачею логічним рівнем на окремому компорту, що так, потребує окремого апаратного перемикача на одному транзисторі.
Аватара пользователя
Prof
Почетный гражданин
 
Сообщения: 4008
Зарегистрирован: Ср июл 31, 2013 9:51 pm
Откуда: оттуда
Благодарил (а): 281 раз.
Поблагодарили: 585 раз.
CB позывной: Professor

Re: Перевірити працездатність аудіо-входу ACC2

Сообщение rival28 » Вс июл 29, 2018 5:44 pm

Prof писал(а):.....

rival28 писал(а):але щось треба робити....

Треба робити інтерфейс для цифри. Або купити готовий.

.....

я б ото взяв на день перевірити - бо маю сумнів що проблема саме в цьому, здається підпалений асс2 чи модуль на який сигнал іде.

Рівні крутив, зараз блок живлення перегрівся, напруга падає до 6 вольт :) трохи згодом досліди продовжу

PS sw2011 покищо виграє перед кенвудом :) за зручністю у користуванні , хоча автоматичний тюнер то звісно круто, звик вже на військових станціях до такого сервісу, а на свешці руцями крутити, за ва тижні вже другий тюнер, добре що продавець дав під чесне слово спробувати свій виріб :)
Аватара пользователя
rival28
Завсегдатай
 
Сообщения: 269
Зарегистрирован: Ср июл 09, 2014 10:02 pm
Откуда: Україна
Благодарил (а): 32 раз.
Поблагодарили: 13 раз.
CB позывной: 315LR135
Р/л позывной: UT3UKX
Имя: Сергій
Аппаратура: sw2011rdx

Re: Перевірити працездатність аудіо-входу ACC2

Сообщение Alex » Вс июл 29, 2018 6:14 pm

Не могу понять ,зачем все эти сложности?
Запусти работу цифры через VOX и все дела.
Аватара пользователя
Alex
Гражданин Галактики
 
Сообщения: 12091
Зарегистрирован: Ср июл 31, 2013 7:47 am
Откуда: Киев
Благодарил (а): 876 раз.
Поблагодарили: 1134 раз.
CB позывной: Алекс/315LR001
Р/л позывной: UT4USA
Имя: Александр
Автомобиль: KIA

Re: Перевірити працездатність аудіо-входу ACC2

Сообщение rival28 » Вс июл 29, 2018 6:20 pm

Alex писал(а):Не могу понять ,зачем все эти сложности?
Запусти работу цифры через VOX и все дела.

та можна в будь який спосіб це зробити, але ж хочеться дізнатися чи дійсно "всьо работает" як запевняв продавець :)
Аватара пользователя
rival28
Завсегдатай
 
Сообщения: 269
Зарегистрирован: Ср июл 09, 2014 10:02 pm
Откуда: Україна
Благодарил (а): 32 раз.
Поблагодарили: 13 раз.
CB позывной: 315LR135
Р/л позывной: UT3UKX
Имя: Сергій
Аппаратура: sw2011rdx

Re: Перевірити працездатність аудіо-входу ACC2

Сообщение Alex » Вс июл 29, 2018 6:27 pm

rival28 писал(а):
Alex писал(а):Не могу понять ,зачем все эти сложности?
Запусти работу цифры через VOX и все дела.

та можна в будь який спосіб це зробити, але ж хочеться дізнатися чи дійсно "всьо работает" як запевняв продавець :)

Вопрос в том,что может просто сама программа для FT8 не конектится с кенвудом,у меня так,работаю через VOX.
А все другие программы ,типа MixW,ROS и т.д. - без проблем.
Аватара пользователя
Alex
Гражданин Галактики
 
Сообщения: 12091
Зарегистрирован: Ср июл 31, 2013 7:47 am
Откуда: Киев
Благодарил (а): 876 раз.
Поблагодарили: 1134 раз.
CB позывной: Алекс/315LR001
Р/л позывной: UT4USA
Имя: Александр
Автомобиль: KIA

Re: Перевірити працездатність аудіо-входу ACC2

Сообщение rival28 » Вс июл 29, 2018 6:36 pm

wsjt-x має в списку саме цю модель, і все працює добре , тільки модулючий звук на вході трансівера є, а на виході трансівера немає. І тут мені здається трабла в самому трансивері, тобто програма їм керує правильно, до неї жодних запитань.

PS в паперах з трансівером знайшов схемку від руки - підсилювач підключали, ключі робили і таке інше.
Аватара пользователя
rival28
Завсегдатай
 
Сообщения: 269
Зарегистрирован: Ср июл 09, 2014 10:02 pm
Откуда: Україна
Благодарил (а): 32 раз.
Поблагодарили: 13 раз.
CB позывной: 315LR135
Р/л позывной: UT3UKX
Имя: Сергій
Аппаратура: sw2011rdx

Re: Перевірити працездатність аудіо-входу ACC2

Сообщение Alex » Вс июл 29, 2018 6:52 pm

rival28 писал(а):wsjt-x має в списку саме цю модель, і все працює добре , тільки модулючий звук на вході трансівера є, а на виході трансівера немає. І тут мені здається трабла в самому трансивері, тобто програма їм керує правильно, до неї жодних запитань.

PS в паперах з трансівером знайшов схемку від руки - підсилювач підключали, ключі робили і таке інше.

Моя модель тоже есть,но толку нет....
Аватара пользователя
Alex
Гражданин Галактики
 
Сообщения: 12091
Зарегистрирован: Ср июл 31, 2013 7:47 am
Откуда: Киев
Благодарил (а): 876 раз.
Поблагодарили: 1134 раз.
CB позывной: Алекс/315LR001
Р/л позывной: UT4USA
Имя: Александр
Автомобиль: KIA

Re: Перевірити працездатність аудіо-входу ACC2

Сообщение Prof » Вт июл 31, 2018 11:07 am

Alex писал(а):Не могу понять ,зачем все эти сложности?
Запусти работу цифры через VOX и все дела.

Насколько я знаю, в TS-570 нельзя включить VOX для ACC2, в отличие от TS-480, в котором есть соответствующая настройка для DATA. То есть отличие чисто программное. Чтобы подтвердить или опровергнуть мое предположение, было бы неплохо почитать инструкцию. Инструкцию к TS-480 я читал довольно внимательно, а к TS-570 пока что никогда. :)

Сами по себе ACC2 и DATA одно и то же, только в ACC2 больше контактов и там есть дополнительные, ненужные для цифры входы/выходы (например, дублирование PTT на тангенте), а также неиспользуемые в данной модели или зарезервированные на будущее выводы (например, линейный выход фактически отсутствующего второго приемника). Но поскольку разъемы в двух аппаратах называются по-разному, я соответственно тоже называю их по-разному. Разъем DATA - по сути стандарт для TNC и подобного внешнего оборудования, превращающего радиостанций в радиомодем, его несложно найти в большинстве более-менее продвинутых FM-автомобилок. А разъем ACC2, тоже по сути стандартный, просто имеет больше входов/выходов для дополнительных функций.
Аватара пользователя
Prof
Почетный гражданин
 
Сообщения: 4008
Зарегистрирован: Ср июл 31, 2013 9:51 pm
Откуда: оттуда
Благодарил (а): 281 раз.
Поблагодарили: 585 раз.
CB позывной: Professor

Пред.След.

Вернуться в КВ+УКВ

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 1

cron