SW2011-RDX | OmniRig | bpsk31 & FT8

Re: SW2011-RDX | OmniRig | bpsk31 & FT8

Сообщение Prof » Пн июн 25, 2018 8:20 pm

rival28 писал(а):Країна номер 50 - острови якогось Родрігеса.
П'ятдесят перша - теж якісь острови, Маврікій здається.

О, справжні діекси пішли. :good:
Аватара пользователя
Prof
Почетный гражданин
 
Сообщения: 4008
Зарегистрирован: Ср июл 31, 2013 9:51 pm
Откуда: оттуда
Благодарил (а): 281 раз.
Поблагодарили: 585 раз.
CB позывной: Professor

Re: SW2011-RDX | OmniRig | bpsk31 & FT8

Сообщение rival28 » Пн июн 25, 2018 9:41 pm

Prof писал(а):
rival28 писал(а):Країна номер 50 - острови якогось Родрігеса.
П'ятдесят перша - теж якісь острови, Маврікій здається.

О, справжні діекси пішли. :good:

сьогодні мене непогано чула Австралія, але я не чую їх, здається шмат дроту себе вичерпав :) зробив з нього "рамку" - начебто більше приймати станцій став, шуми менше, але вонг ніфіга не випрмінює. Взагалі :)

PS icom 756pro2 за 1150 юсд то нормально? чи дорого? покищо нема можливості за кенвудом до харкова їхати, хоча зараз свята будуть, але ж і покупець може чкурнути кудись. Чи може обмежитись 746 за 15000 гривень? ненавиджу муки вибору :)
Аватара пользователя
rival28
Завсегдатай
 
Сообщения: 269
Зарегистрирован: Ср июл 09, 2014 10:02 pm
Откуда: Україна
Благодарил (а): 32 раз.
Поблагодарили: 13 раз.
CB позывной: 315LR135
Р/л позывной: UT3UKX
Имя: Сергій
Аппаратура: sw2011rdx

Re: SW2011-RDX | OmniRig | bpsk31 & FT8

Сообщение Prof » Пн июн 25, 2018 11:22 pm

rival28 писал(а):сьогодні мене непогано чула Австралія, але я не чую їх, здається шмат дроту себе вичерпав :) зробив з нього "рамку" - начебто більше приймати станцій став, шуми менше, але вонг ніфіга не випрмінює. Взагалі :)

В мене з рамками не склалось, не люблю я їх. :)

rival28 писал(а):icom 756pro2 за 1150 юсд то нормально? чи дорого?

Не готовий відповісти, не знаю.

rival28 писал(а):покищо нема можливості за кенвудом до харкова їхати, хоча зараз свята будуть, але ж і покупець може чкурнути кудись

Інший буде, як із цим не складеться.

rival28 писал(а):Чи може обмежитись 746 за 15000 гривень?

Нє, нафіг, навіть даром не треба це лайно. Найгірший брендовий трансивер всіх часів й народів.

rival28 писал(а):ненавиджу муки вибору :)

Тоді TS-590 в найліпшому стані, що можна взяти за наявні кошти - до нового включно.
Аватара пользователя
Prof
Почетный гражданин
 
Сообщения: 4008
Зарегистрирован: Ср июл 31, 2013 9:51 pm
Откуда: оттуда
Благодарил (а): 281 раз.
Поблагодарили: 585 раз.
CB позывной: Professor

Re: SW2011-RDX | OmniRig | bpsk31 & FT8

Сообщение rival28 » Чт июн 28, 2018 4:18 pm

а підкажіть - ви якісь фільтри "крутите" коли працюєте FT-8.
Спостерігав за спектром , кількістю станцій що "прочитано" програмою, рівнем сигналу, і різні думки голову відвідують :)
Аватара пользователя
rival28
Завсегдатай
 
Сообщения: 269
Зарегистрирован: Ср июл 09, 2014 10:02 pm
Откуда: Україна
Благодарил (а): 32 раз.
Поблагодарили: 13 раз.
CB позывной: 315LR135
Р/л позывной: UT3UKX
Имя: Сергій
Аппаратура: sw2011rdx

Re: SW2011-RDX | OmniRig | bpsk31 & FT8

Сообщение Prof » Чт июн 28, 2018 4:54 pm

rival28 писал(а):а підкажіть - ви якісь фільтри "крутите" коли працюєте FT-8.

Я жодних.

rival28 писал(а):Спостерігав за спектром , кількістю станцій що "прочитано" програмою, рівнем сигналу, і різні думки голову відвідують :)

І? :)
Аватара пользователя
Prof
Почетный гражданин
 
Сообщения: 4008
Зарегистрирован: Ср июл 31, 2013 9:51 pm
Откуда: оттуда
Благодарил (а): 281 раз.
Поблагодарили: 585 раз.
CB позывной: Professor

Re: SW2011-RDX | OmniRig | bpsk31 & FT8

Сообщение rival28 » Чт июн 28, 2018 5:43 pm

на спектрі станцій більше ніж декодується, великий недолік SW2011-rdx це неможливість відключити АРУ. От якщо приходить дядько Аlex - все , гасіть світло, своїм сиганлом він давить всіх слабеньких. подумав чи може в "крутих" трансіверах можна потрібну частоту "вирізати" і декодувати...
Аватара пользователя
rival28
Завсегдатай
 
Сообщения: 269
Зарегистрирован: Ср июл 09, 2014 10:02 pm
Откуда: Україна
Благодарил (а): 32 раз.
Поблагодарили: 13 раз.
CB позывной: 315LR135
Р/л позывной: UT3UKX
Имя: Сергій
Аппаратура: sw2011rdx

Re: SW2011-RDX | OmniRig | bpsk31 & FT8

Сообщение Prof » Чт июн 28, 2018 11:34 pm

rival28 писал(а):на спектрі станцій більше ніж декодується

Так, але причини тому різні. Зокрема то може бути декілька станцій одна під іншою й жодну вже не декодувати, може бути поганий (перевантажений, тощо) сигнал, який важко/неможливо декодувати, хоча на водоспаді ті сигнали виглядають наче нормально. Може в програмі щось глючить й вона не встигає декодувати все за відведений проміжок часу.

rival28 писал(а):великий недолік SW2011-rdx це неможливість відключити АРУ

А треба? Я не є певний, але мені здається, що АРП достатньо коректно відпрацьовує. Хоча, звісно, то залежить від трансиверу та/або налаштувань.

rival28 писал(а):От якщо приходить дядько Аlex - все , гасіть світло, своїм сиганлом він давить всіх слабеньких

Тут питання. Він давить позасмуговим випромінюванням чи тупо занадто потужний (для приймача) сигнал? Якщо перше, то треба відрегулювати рівень модуляції так, щоб ALC ледь починала відпрацьовувати. Якщо друге, то потрібен кращий приймач, з більшим динамічним діапазоном, що не буде перевантажуватись та збагачувати спектр власною інтермодуляцією, тобто в якого не виникатимуть умовно кажучи фантомні завади всередині.

rival28 писал(а):подумав чи може в "крутих" трансіверах можна потрібну частоту "вирізати" і декодувати...

Звичайно. Є налаштування смугового фільтру, що дозволяє звузити чи розширити смугу приймання, та є режекторний, який "вирізає" окрему заважаючу частоту в межах смуги приймання. Більш того, такий режектор працює автоматично (знаходить несівну в межах смуги приймання й "вирізає" її), але на "цифрі" може хибити (тому що "цифра" дещо схожа на ті завади, на які має реагувати автомат), тому там його треба підлаштовувати вручну.
Аватара пользователя
Prof
Почетный гражданин
 
Сообщения: 4008
Зарегистрирован: Ср июл 31, 2013 9:51 pm
Откуда: оттуда
Благодарил (а): 281 раз.
Поблагодарили: 585 раз.
CB позывной: Professor

Re: SW2011-RDX | OmniRig | bpsk31 & FT8

Сообщение rival28 » Пт июн 29, 2018 7:59 am

от вчора знову спостерігав - є слабкий сигнал, його ледве бачиш, але він декодується з мінус -20, потім підійшла станція з потужним сигналом, і слабка станція на час роботи потужної тупо зникла, нажаль не додумався скрін зробити. Це відпрацювала АРУ. Я так думаю. Потім все відновилося, слабка станція знову стала декодуватися. Може я і не правий.
Аватара пользователя
rival28
Завсегдатай
 
Сообщения: 269
Зарегистрирован: Ср июл 09, 2014 10:02 pm
Откуда: Україна
Благодарил (а): 32 раз.
Поблагодарили: 13 раз.
CB позывной: 315LR135
Р/л позывной: UT3UKX
Имя: Сергій
Аппаратура: sw2011rdx

Re: SW2011-RDX | OmniRig | bpsk31 & FT8

Сообщение Prof » Пт июн 29, 2018 9:30 am

Не знаю, не можу сказати напевно, скоріш за все не вистачає динамічного діапазону або приймачеві, або програмі. Або невірно налаштовано рівні й це обмежує можливості програми. За ввімкненої та працюючої АРП ніяких особливих налаштувань рівня не треба, встановив й забув. Взагалі там багато є причин, через які слабкий сигнал перестає декодуватись за наявності потужного поруч.
Аватара пользователя
Prof
Почетный гражданин
 
Сообщения: 4008
Зарегистрирован: Ср июл 31, 2013 9:51 pm
Откуда: оттуда
Благодарил (а): 281 раз.
Поблагодарили: 585 раз.
CB позывной: Professor

Re: SW2011-RDX | OmniRig | bpsk31 & FT8

Сообщение rival28 » Пт июн 29, 2018 9:40 am

наскільки я розумію задачі АРУ - посилити до певного рівня слабкий сигнал і придушити потужний, до того ж певного рівня.
На спектрі це так і виглядає, от сигнал слабкий є, потім підходить хтось з кіловатом і все, сигналу навіть не видно. Добре. Якось зроблю відеозапис. Або скріншоти.

Інше питання є - десь бачили порівнняня різних моделей Кенвудів, в табличці: функція така то є/нема. Замахався вже перечитувати тести, все у всіх подається по різному, співставити важко :)
Аватара пользователя
rival28
Завсегдатай
 
Сообщения: 269
Зарегистрирован: Ср июл 09, 2014 10:02 pm
Откуда: Україна
Благодарил (а): 32 раз.
Поблагодарили: 13 раз.
CB позывной: 315LR135
Р/л позывной: UT3UKX
Имя: Сергій
Аппаратура: sw2011rdx

Пред.След.

Вернуться в КВ

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 2

cron